KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 9076396
nr 907 6396
Tuschlavering
Oidentifierad konstnär, signerad, Ruiner, motivet: 29 x 41
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:57:54
500 kr
700 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.400 kr